rugby_leagueЦими днями стали відомі підсумки конкурсу від Європейської Федерації регбіліг. Програма «Навчання і передача досвіду» регбіліг в Європі від Української Федерації регбіліг отримала фінансову підтримку Євросоюзу.

У рамках згаданої програми, Україна протягом наступних трьох років, починаючи з травня 2016 року, передаватиме свій досвід двом країнам Європейського Союзу – Польщі та Латвії.

Основам гри представників цих країн навчатимуть чотири провідні фахівці Української федерації регбіліг - Артур Мартіросян, Геннадій Веприк, Олександр Івченко та Денис Чернєв.

Відзначимо, що в Україні регбіліг почав розвиватися в 2006 році. Як зазначив президент УФРЛ Артур Мартіросян, це грандіозний успіх для України, а десятиліття зусиль, які було покладено на розвиток регбіліг в нашій державі, були високо оцінені керівництвом Європейської та Міжнародної Федерацій регбіліг.

«Ми дійсно довго і наполегливо йшли до такого визнання. Вважаю, що в ювілейний десятий рік розвитку регбіліг в Україні - це дуже гідний подарунок! Вітаю всіх, і зазначу, що це тільки початок нового етапу розвитку українського регбіліг», - поділився керівник УФРЛ.

Нагадаємо, наприкінці січня 2016 року Спортивний комітет України та Українська Федерація регбіліг підписали Меморандум про співпрацю.

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.