altУ Польщі пройшли матчі фінального етапу чемпіонату Європи з регбі-15 для гравців віком до 20 років. Крізь сито відбору до вирішального раунду дійшли збірні України, Польщі, Литви та Молдови.
Наша команда підготовку до турніру провела в Одесі, де упродовж тижня проводилося по два тренування на день, що були спрямовані на розвиток тактико-технічних характеристик і зіграність. За підсумками зборів тренери відібрали із 30-ти претендентів 24 найкращих, які й вирушили до Варшави.
Фінальний етап проходив за системою плей-офф. В ½ українська команда зустрічалася з однолітками із Молдови. У впертому і в’язкому матчі підопічні Дмитра Кірсанова поступилися з рахунком 3:11. Синьо-жовті першими пропустили спробу, після якої молдавани почали грати на руйнування і змогли довести гру до переможного кінця. Три очка у складі збірної України на свій рахунок записав представник одеського «КРЕДО-1963» Руслан Безуглий.
У поєдинку за бронзу українці зустрілися з Литвою, котра у півфіналі розгромно програла Польщі (3:48). Перший тайм пройшов у важкій боротьбі і закінчився з мінімальною перевагою Литви (0:3). Єдиний штрафний на рахунку флай-хава Віліавічуса Мантаютаса. У другій половині наші зусиллями Руслана Безуглого на 45-й хвилині зрівняли рахунок. На полі знову багато в’язкої боротьби і, як наслідок, мало результативних дій. На 72-й хвилині литовцям вдалося занести спробу з реалізацією – 3:10. Проте вже у відповідному «навалі» на залікову зону суперників Україна змогла відігратися: спроба на рахунку капітана команди Віталія Краснодемського («КРЕДО-1963»), реалізацію забив Руслан Безуглий. Гра перейшла в овертайм, і на 92-й хвилині литовські регбісти знову прорвали захисні порядки української збірної – спроба без реалізації. На жаль, цього разу відігратися нашим хлопцям було вже не під силу. Фінальний свисток – 10:15 на користь збірної Литви. Для збірної України – четверте місце.
А переможцем турніру стала збірна Польщі, яка у фінальній грі розтрощила збірну Молдови – 68:5.