Пауерліфтинг: результати чемпіонату України

power_1_ostНещодавно у  Полтаві відбувся один з найкращих Чемпіонатів України за рівнем проведення змагань. Найважливіші змагання ФПУ цього року відбулись у Полтавському міському будинку культури, змагання зібрали найкращих представників силового триборства України, які визначали між собою кращих.

Від участі у відборі на міжнародні змагання цього року були звільнені лише чемпіони світу минулого року — Лариса Соловйова, Олена Козлова-Матусяк та Вадим Довганюк.
Чемпіонкою України у найлегшій в/к до 47 кг стала представниця Тернопільщини Наталія Яворська — 142,5+57,5+140=340.
Найзапекліша боротьба в змаганнях серед жінок розгорнулась у в/к до 52 кг, адже тут виступали полтавчанка Катерина Клименко — чемпіонка світу, та представниця команди Івано-Франківської області Анастасія Дерев»янко — срібна призерка чемпіонату світу. Золото здобула Катерина, яка показала такі результати: 187,5+122,5+180=490 (рекорд України). Це склало 610,83 очок за коефіцієнтом Уїлкса і принесло полтавчанці абсолютну перемогу. Із сумою триборства 475 кг (170+115+190 (рекорд України)) друге місце посідає Анастасія, яка стає другою і в абсолютному заліку змагань (601,07).
Срібна призерка чемпіонату Європи — Марія Чепіль з Івано-Франківської області виграє у в/к до 57 кг і стає бронзовою призеркою абсолютного заліку (187,5+122,5+162,5=472,5, 549,8).
Олена Данилюк (Хмельницька область) лідирує у в/к до 63 кг із результатом 435 кг (180+95+160).
Перемогу у в/к до 72 кг здобула чемпіонка світу ЗМС Єлизавета Назіна з Київської області: 200+142,5+192,5=535.
Чемпіонкою України у в/к до 84 кг стала Євгенія Тішакова з Харківщини, її результат 242,5+125+215=582,5.
А кращою у в/к понад 84 кг вже котрий рік поспіль стає чемпіонка світу ЗМС Інна Оробець з Івано-Франківщини. Результат Інни: 230+180+200=610.
Чемпіоном України серед чоловіків у найлегшій в/к до 59 кг став представник команди Тернопільської осбластіpower2_ost Михайло Шаблій: 215+140+190=545.
Переможець в/к до 66 кг — Микита Сухорутченко з Луганської області, його результат 642,5 кг (250+162,5+230).
Змагання у в/к до 74 кг виявилось багатим на нові рекорди України. Так, бронзовий призер чемпіонату Європи, Микола Бараннік з Луганської області до своєї перемоги додав встановлення нових рекордів країни у присіданні, жимі лежачи та сумі триборства: 325,5+225,5+285=836. Друге місце тут посідає також бронзовий призер чемпіонату Європи, полтавчанин Іраклі Мдівнішвілі, результат якого 807,5 кг.
Чемпіоном України у в/к до 83 кг стає срібний призер чемпіонату світу ЗМС Андрій Наньєв з Києва: 347,5+260+310=917,5. Срібло в/к з результатом 880 кг отримує ще один ЗМС, чемпіон світу з Луганської області Володимир Рисєв (340+240+300).
Чергову перемогу на чемпіонаті України святкував чотириразовий чемпіон світу ЗМС Михайло Буланий з Полтави. Результат Михайла – 955 кг. Друге місце тут посів срібний призер чемпіонату світу Сергій Білий з Харкова, якому на цих змаганнях було присвоєно почесне звання Заслуженого майстра спорту України, результат Сергія 925 кг (347,5+277,5+300).
Бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Семененко з Луганщини цього разу встановив новий рекорд України у присіданні та став чемпіоном України у в/к до 105 кг: 415+260+335=1010. Друге місце тут посів Максим Скобелєв з Києва із сумою триборства 910 кг.
Абсолютним чемпіоном України став триразовий чемпіон світу ЗМС Олексій Рокочий з Донецької області, який переміг у в/к до 120 кг і встановив нові рекорди України у присіданні, жимі лежачи та сумі триборства: 425+302,5+362,5=1090 (626,75). Срібло в/к у бронзового призера чемпіонату світу Олексія Бичкова (Донецька область), який став бронзовим призером абсолютного заліку. Результати Олексія: 402,5+300,5+365=1068 (621,47).
Переможцем у в/к понад 120 кг та срібним призером абсолютного заліку став чемпіон світу Володимир Свістунов, ще один представник команди Донецької області, який цього разу встановив новий рекорд України у присіданні: 450,5+350+340=1140,5 (623,4). Друге місце тут посідає Віктор Мариненко з Харкова із сумою триборства 1017,5 кг.