Підсумки Всесвітніх ігор – 2017. День другий.

Другий змагальний день видався багатим на події, емоції та медалі. У суботу, 22 липня, українці продовжили змагатись у парашутному спорті, художній гімнастиці, спортивній аеробіці, підводному спорті та розіграли перші нагороди у скелелазінні та сумо.

Сумо подарувало Україні золото та бронзу. Першою українською чемпіонкою Всесвітніх ігор стала суматорі Тросюк Світлана у дисципліні до 65 кг. А бронзову нагороду виборола українка Марина Максименко у ваговій категорії до 80 кг. Марія Дрбоян, Микола Кожухов, Сергій Соколовський, Олександр Вересюк до півфіналів не дійшли. Будемо вболівати за них в абсолютній категорії.

Відбулись сьогодні і змагання зі скелелазіння серед чоловіків у дисципліні «швидкість». Саме тут виступав Даниїл Болдирєв – абсолютний фаворит змагань. Він впевнено подолав кваліфікацію  з фантастичними результатами — 5.60 і 5.59 секунди, але припустився у фіналі прикрої помилки — фальстарт. Ця помилка коштувала Даниїлу чемпіонського звання, але не завадила стати срібним призером Всесвітніх Ігор. Вітаємо! Даниїл Болдирєв – перший срібний призер Всесвітніх ігор – 2017!

Також продовжили боротьбу за медалі українські русалоньки, представниці підводного спорту. Українки сьогодні змагались у дисциплінах на 100 м у біластах та плавання в ластах на 400 м. У біластах виступали Ірина Пікінер та Скрипель Ксенія, а у дистанції на 400 м Україну представляли Анастасія Антоняк та Юлія Чумак. Анастасія Антоняк та Ірина Пікінер у цей день виболи по бронзовій медалі, Ксенія Скрипель знаходиться на 6 місчі, а Юлія чумак – на 4-му.

Впевнено своїм шляхом рухається єдиний представник Національної збірної у парашутному спорті Андрій Стальний. У чотирьох заліках купольного пілотування Андрій показав 27, 13, 3 та 27 результати. Як зазначає сам спортсмен, суперники дуже сильні, це найкращі представники спорту з усього світу, тож він радий змагатись з ними.

Художня гімнастика так і не принесла нам медалей. Дівчата, Вікторія Мазур та Олена Дьяченко, старались з усіх сил, але трохи не вистачило. Олена так і не подолала кваліфікацію, а Вікторія дійшла до фіналу у дисципліні з булавами і посіла 8 місце.

Національна збірна зі спортивної аеробіки ощасливила шанувальників, пройшовши до фіналу. Ці змагання далися нашим спортсменкам досить складно, адже технічне забезпечення майданчику дуже відрізняється від тих майданчиків, на яких дівчата тренуються вдома. Але, не дивлячись на всі ці перешкоди, українська команда набрала 17.800 очок та посіла посіла четверте місце.