Polish Junior Open: на рахунку українців 5 медалей!

В польському місті Вроцлав відбувся міжнародний турнір зі сквошу Polish Junior Open, куди українці вирушили чималою делегацією у 25 осіб.  У підсумку збірна України виборола 5 медалей, з яких 2 золоті та 3 срібні, а також 2 четвертих призових місця.

Свою першу міжнародну перемогу здобула 10-річна Христина Бегеба (вікова категорія до 11 років). Українська спортсменка здобула золото, перемігши суперниць з Польщі, Росії та України з рахунком 3:0 у кожному матчі.

Друге золото збірної здобула 12-річна спортсменка (вікова категорія до 13 років) Ольга Котова. Це вже третя участь Ольги в PJO, але вперше вона здобула медаль найвищого ґатунку. Українка здолала суперниць зі Словенії та України.

Суперницею Ольги Котової у фіналі була українка Мілена Величко, яка посіла другу сходинку, поступившись співвітчизниці з рахунком 3:0.

Серед юніорів у віковій категорії до 15 років срібло виборола 14-річна Владислава Твердохліб. Українка непереможеною дійшла до фіналу і тільки в останньому матчі поступилась німкені Anna Karina Moreno Kopp.

Третє срібло здобула Юлія Жуковець в категорії до 19 років. 17-річна сквошистка поступилась росіянці Анастасії Куніциній

Четверті призові місця посіли дебютантки змагань такого рівня – Ганна Бриленко та Софія Зражевська.

Серед інших спортсменів найбільш вдалими стали ігри Позднякова Олега (ВU15) та Сікори Артура (BU19), які посіли 5 та 6 місця, відповідно.