Понад 400 пар із 7 країн станцювали на «Westukrainian Open»

dance_1_1Уже вп’яте Львів приймав міжнародні змагання “WESTUKRAINIAN OPEN”, які нещодавно відбулися СК «Грація». Змагання входять в офіційний графік Міністерства молоді та спорту України, Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту (WDSF) та Всеукраїнської федерації танцювального спорту (ВФТС). В рамках турніру було розіграно Кубок України серед Ювеналів І (стандарт), Кубок України серед Юніорів І (латина) та Чемпіонат України  в програмі «Десять танців». Крім цього, було проведено міжнародні турніри: WDSF Open Adult Latin, WDSF Open Youth Standart, WDSF Open Youth Latin, за результатами яких спортсмени отримали очки світового рейтингу.

З вітальним словом від президента ВГО «ВФТС» Дейча Бориса Давидовича виступила Голова виконкому федерації Самуйленко Галина Павлівна. Також, на відкритті змагань учасників привітав заступник голови місцевої ОДА, керівник апарату облдержадміністрації Вадим Петрович Гураль та начальник управління з питань фізичної культури   та спорту Майборода Юрій Анатолійович.

Учасниками та суддями змагань були представники Білорусі, Болгарії, Литви, Молдови,dance_1_2 Польщі, Росії та України. В змаганнях взяли участь 864 спортсмени з 16 областей України та міста Києва.

Результати змагань:

Кубок України Ювенали 1 Стандартна програма

1 місце: Турченяк Олександр – Кушнір Анна                         «Гармонія» м .Чернівці

2 місце: Висоцький Філіп – Баренцева Анастасія                  «Ліга-А» м. Ялта

3 місце: Довгополов Арсеній – Барановська Марія                «Ліга-А» м. Ялта

4 місце: Гармаш Володимир – Самчинська Марія                  «Натхнення» м. Южноукраїнськ

5 місце: Верховлюк Гліб – Данильченко Анна                        «Карнавал» м. Чернівці

6 місце: Панцир Тимур – Буряк Дарія                                     «Гармонія» м. Чернівці

dance_1_3Кубок України Юніори 1 Латиноамериканська програма

1 місце: Гераймович Костянтин – Яворська Катерина

«Слава» м. Одеса

2 місце: Іващенко Мирон — Мельникова Анна                    «Натхнення» м. Южноукраїнськ

3 місце: Ахундов Руслан – Мясткова Ангеліна

«Данс-Арт» м. Київ

4 місце: Шевченко Олексій – Грінченко Єлизавета       «Юріс» м. Київ

5 місце: Горячок Максим – Гевал Інна

«Крок» м. Хмельницький

6 місце: Лось Назар – Логин Юлія

«Естет» м. Львів

Чемпіонат України Молодь Програма 10-ти танців

1 місце: Редзюк Роман – Басюк Єлизавета                            «Юнік-Денс» м. Київ

2 місце: Натрасенюк Віктор – Преап Даніела                          «Реверанс» м. Київ

3 місце: Корабльов Владислав – Сухотська Юлія                   «Реверанс» м. Київ

4 місце: Сабадаш Олексій – Прус Владислава                       «Платінум» м. Маріуполь

5 місце: Слук Сергій – Слук Ольга                                «Львівська академія танцю» м. Львів

6 місце: Маркевич Орест – Горностай Наталія                       «Едельвейс» м. Львівdance_1_4

WDSF Open Adult Latin

1 місце: Роберт Поклітар — Анастасія Сайнюк (м. Чернівці)
2 місце: Андрій Федоренко — Яна Мінаєва (м. Луганськ)
3 місце: Віталій Загоруйко — Ганна Олефіренко (м. Львів)

WDSF Open Youth Standart

1 місце: Роман Редзюк — Єлизавета Басюк (м. Київ)

2 місце: Ілля РикунВалерія Лобач (Білорусь, м. Мінськ)
3 місце: Віктор Натрасенюк — Даніелла Преап (м. Київ)

WDSF Open Youth Latin

1 місце: Дмитро Скуратівський — Галина Моргун (м. Київ)
2 місце: Любомир Кульбачинський — Ірина Поліщук (м. Львів)
3 місце: Віктор Колоколов — Аліна Гоцульська (м. Одеса)

Прес-служба ВФТС.

{social}

{iarelatednews articleid=»1537,1519,1499″}

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *