Роман Гербей і Віра Бондарєва узяли бронзу Кубку Європи з 10 танців

altУ столиці Латвії Ризі відбулися змагання на Кубок Європи з танцювального спорту за програмою 10 танців (вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп, самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайв).
Наша пара з міста Южноукраїнськ Роман Гербей і Віра Бондарєва подолали усі кваліфікаційні раунди і потрапили до фіналу у числі шести найкращих дуетів (загалом же у Кубку Європи взяла участь 21 пара з 21-ї країни). У фіналі українці трохи поступалися конкурентом у танцях за європейською програмою, але відмінно пройшли латиноамериканську частину і посіли підсумкове перше місце. Гербей і Бондарєва були найкращими у самбі, ча-ча-ча і пасодоблі, у джайві і румбі показали другий результат.
Переможцями ж турніру стали російські спортсмени Данило Уланов й Ірина Гоголадзе. На другому місці пара з Фінляндії Яак Вайнома-Тайна Савікуркі.