Ростислав Войцицький підбирається до Хорхе Сарагоси

Ростислав Войцицький, котрий як і раніше претендує на «золото» ЧЄ з мотокросу, нехай і не виблискував на цьому етапі, але зміг відвоювати у свого іспанського візаві 14 пунктів, що дозволяє сподіватися на загальний успіх у чемпіонаті. Ростислав, показавши 9-й результат у кваліфікації, у першій гонці фінішував п’ятим, у другій – тринадцятим. Відставання від Сарагоси у генеральній класифікації тепер складає 21 очко.
Інші наші гонщики, Володимир Тарасов і Валерій Доценко, набрали на етапі у Шведті по 8 очок.
Усі учасники 5-го етапу відзначають дуже жорстку і безкомпромісну боротьбу, яка рясніла численними падіннями і зіткненнями. Не уникли цієї долі і наші спортсмени. А перемога на етапі дісталася британцеві Бену Уотсону, який виграв обидва заїзди. Другим був його співвітчизник Майкл Екклз, третім – голландець Джоель ван Мехелен.
alt5-й етап чемпіонату Європи у класі EMX 85 cc видався найбільш складним для українських юніорів. Конкуренція в німецькому Шведті була на дуже високому рівні, адже в Німеччині зібралися фактично усі найсильніші пілоти-юніори. Чого вартий хоча б той факт, що лідер чемпіонату, іспанець Хорхе Сарагоса, зміг двічі фінішувати тільки 16-м.