Сумо: жіночна збірна стала чемпіоном світу у командних змаганнях

sumo_news_15В м. Осака (Японія) завершився чемпіонат світу із сумо, що тривав п’ять днів. Всього в змаганнях брали участь 300 спортсменів із тридцяти країн світу. Національну збірну Україну на цій першості представляли найсильніші спортсмени і наші сумоторі показали непоганий результат.

Так, в індивідуальних змаганнях маємо золото Марини Максименко (вагова категорія 80 кг). Бронзові нагороди отримали Аліна Бойкова (65 кг), Марія Дрбоян (80 кг. +) та Іванна Березовська (абсолютна вагова категорія).

Крім того, наша жіноча збірна (Аліна Бойкова, Марина Максименко, Марія Дрбоян, Іванна Березовська) стала чемпіоном світу у командних змаганнях.

Також на цих змаганнях виявляли найсильнішого ще й юніори. Золоту виборола Колесник Карина (60 кг). А нашим Важі Даіаурі (80 кг), Андрію Галеті (100 кг) та Андрію Соколовському (100+ кг) вдалося зійти на третю сходинку п’єдесталу пошани. В командних змаганнях чоловіча юніорська збірна виборола 3 місце.

Загалом за результатами ЧС українська збірна посіла 3 місце, поступившись збірній РФ (4 золоті медалі) та збірній Японії (3 золоті).