«Тріумф Танцю»: у Донецьку визначилися члени збірної України

alt«Тріумф Танцю» – традиційний міжнародний турнір з танцювального спорту, який проводиться з 2003 року.
Змагання входять до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Мiнiстерства освiти і науки, молоді та спорту України, Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF), Всеукраїнської федерації танцювального спорту (ВФТС).
Понад 450 пар учасників усіх вікових категорій, серед яких буди як любителі, так і професіонали, взяли участь у турнірі.
До складу суддівської колегії входили висококваліфіковані судді з Польщі, Литви, Молдови, Словаччини, Росії, Латвії, Болгарії та України.
«Тріумф Танцю» приймав міжнародні рейтингові змагання серед молоді в латиноамериканській та європейській програмах. Танцювальні пари з Німеччини, Молдови, Вірменії, Росії, Латвії і, звісно, України боролися за додаткові бали у світовий рейтинг Всесвітньої федерації танцювального спорту.
Також в рамках турніру відбулися національні чемпіонати та Кубки України. Близько 150 найкращих пар боролися за право представляти Україну на міжнародній арені.
Серед кращих на змаганнях можна назвати київський клуб «Юнік Денс» (тренери – Олена Мартинюк, Дмитро Бондаренко), спортсмени якого посіли: чемпіонат України, Юніори ІІ, європейська програма, Ярослав Броварський-Єлизавета Гижко – 1 місце, Ігор Резнік-Христина Годунова – 2 місце. Ці спортсмени будуть представляти Україну на чемпіонаті світу в Росії (м. Москва, 23-25 березня). Спортсмени клубу Олександр Мазур і Ольга Богданова посіли третє місце на змаганнях Кубку України серед дорослих з європейської програми.
Також визначилися дуети, які представлятимуть нашу державу на чемпіонаті Європи в німецькому місті Кобленц (28 квітня). Це Юрій Петров і Яна Кожухар (м. Сімферополь), Володимир Лятов і Вероніка Мишко (м. Ужгород)
Слід зазначити, що цього року Україна отримала право приймати Кубок Європи серед дорослих у європейській програмі. Змагання такого рівня вперше проходитимуть в Україні (АР Крим, м.Судак). І тому символічно, що саме кримчани Юрій Петров і Яна Кожухар вибороли право представляти Україну на цих змаганнях.
В Кубку України з латиноамериканської програми трійка переможців виглядає наступним чином:
1 місце: Артем Лазарев-Катерина Ісакович (м. Сімферополь);
2 місце: Роман Гербей-Віра Бондарева (м. Южноукраїнськ);
3 місце: Михайло Білопухов-Анастасія Щипіліна (м. Київ).
Спорстмени, котрі посіли перше і друге місце, представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи в Іспанії (м. Камбрілс, 8 квітня), третє місце – на Кубку Європи в Угорщині (м. Сломбаслі, 9 червня)
Андрій Нікіченко і Злата Приходько (м. Севастополь) станцюють на чемпіонаті Європи серед молоді у програмі 10 танців (Росія, м. Москва, 17 березня). Ці ж спортсмени разом з Євгеном Павлосом і Марією Кривко (м. Донецьк) представлятимуть Україну 31 березня на чемпіонаті Європи серед молоді з латиноамериканської програми.