Тріумф українців на етапі Кубку світу з карате

karate_new_laskoЗбірна України з карате вдало виступила на етапі Кубку світу серії Карате 1, котрий завершився в м. Ласко (Словенія). Це був останній офіційний захід для наших спортсменів перед поїздкою на Чемпіонат Європи.

Здобутки українців напередодні континентальної першості не можуть не тішити українських вболівальників. Так, в індивідуальних змаганнях (ката) золоті нагороди здобули беззаперечні лідери нашої команди: Аніта Серьогіна (-61 кг), Станіслав Горуна (-75 кг) та Ілля Нікулін (-84 кг). Крім цього, тут же маємо срібло Олександра Хахули (-67 кг) та бронзу Валерія Чоботаря (-75кг). Варто також відзначити виступи Олега Філіповича (-60 кг),  Артема Воха (+84 кг), Євгена Мотовиліна (+84 кг), Валерія Степанчука (-67 кг), Катерини Кривої (-50 кг) – усі спортсмени показали хорошу роботу на татамі та змогли посісти місця в першій десятці своїх категорій.

Що стосується командних змагань (куміте), то тут у нас є аж дві золоті нагороди — в жіночої (Зарецька І, Серьогіна А., Крива К.) та чоловічої (Горуна С., Горуна Я., Нікулін І., Чоботар В., Дожук О., Мотовилін Є.) команд.

Завдяки здобутим нагородам збірна Україна посіла перше місце в загальнокомандному заліку, при чому, з великим відривом від найближчих переслідувачів.