Три золота та бронзу привезли українці із ARNOLD CLASSIC AMATEUR 2014!

orobets_oksanaВ Колумбусі  (США) завершився один із найпрестижніших у світі турнірів з бодібілдингу – «Арнольд Классік». Україну на змаганнях представляли вісім спортсменів/ок  у шести категоріях, результати виступу – безпрецедентні: 4 нагороди, три з яких – золоті.

В перший же дань турніру українські атлети здобули дві медалі. Спочатку бронзова нагорода в змаганнях спортсменів, віком 40+ років, у категорії до 80 кг, дісталась Валерію Коптенку.  А після цього, у змаганнях із класичного бодібілдингу (категорія — вище 175 см) беззаперечну перемогу здобув абсолютний чемпіон Європи 2012 —  Сергій Горенков! Разом з Горенковим у цій же категорії виступав ще один наш спортсмен – Сергій Палкін. Він зумів показати непоганий результат, який дозволив йому в підсумку посісти 5 місце.

Другий день змагань, на жаль не приніс нагород для збірної України, проте Ольга Вязметинова (фітнес-бікіні, до 169 см), Владислава Селітбовська (фітнес-бікіні, до 169 см) і Катерина Грима (бодіфітнес, до 158 см) виступили на належному рівні та зайняли, відповідно, шосте, дванадцяте та восьме місця.

А от останній, третій день змагань приніс Україні ще дві золотих нагороди. Багаторазова чемпіонка та призерка континентальних та світових першостей  Оксана Оробець (фітнес, абсолютна категорія) зуміла додати до своєї чималої «скарбнички нагород» ще й золото «Арнольд Классік».  Також «не підкачав» і найтитулованіших та найдосвідченіший український бодібілдер  Олександр Білоус (бодібілдинг, до 90 кг), після тривалої паузи у виступах, що тривала п’ять років, він таки повернувся у великий спорт і зумів здобути єдине золото, якого в нього ще не було –  золото «Арнольд Классік».