У Львові визначено переможців Кубку України з гирьового спорту

gyri_newsНещодавно у Львові успішно відбулися національні змагання за Кубок України з гирьового спорту та визначилися переможці чемпіонату України з гирьового спорту серед ветеранів.

Участь в Кубку України взяли 118 кращих гирьовиків України, які представляли команди 18 областей.

Кубок України у загальнокомандному заліку вибороли представники гирьового спорту Харківської області, друге місце посіла команда Полтавщини, на третій сходинці п’єдесталу опинилися спортсмени Рівненської області.

В особистому заліку серед кращих у різних вагових категоріях виявилися: Станіслав Клименко, Леон Білицький (Донецька область), Владислав Бабенко, Олег Коломієць, Ігор Гавришко (Полтавська область), Лілія Головешко, Ольга Масловець, Марина Колобродова, Максим Олейник, Володимир Поручіков (Харківська область), Оксана Маліновська (Рівненська область), Іван Деревянко, Іван Макаренко (Львівська область), Роман Демидов (Кіровоградська область) та ін.

Успішно виступили на цих змаганнях і спортсмени Львівщини, продемонструвавши такі результати:

— Котвінський Олексій – 2 місце у в/к до 68 кг (довгий цикл).

— Макаренко Іван – 1 місце у в/к до 73 кг (довгий цикл); 2 місце у в/к до 73 кг (двоборство), виконав норматив МСМК;

— Деревянко Іван  – 1 місце у в/к до 78 кг (двоборство), виконав норматив МСМК.

— Невзоров Сергій – 3 місце у в/к до 73 кг (двоборство).

Команда Львівщини — Котвінський Олексій, Домінюк Михайло,  Чванкін Павло, Чекуров Костянтин, Невзоров Сергій — виборола в командній естафеті 3 місце.

У загальнокомандному заліку збірна Львівської області посіла  7 місце.

У змаганнях серед ветеранів гирьового спорту змагалося 37 спортсменів з 9 областей України.

У загальнокомандному заліку І місце посіла збірна Львівської області,  ІІ місце виборола команда Дніпропетровської області,  ІІІ місце здобули атлети Донецької області.

Кращі результати ветеранів-гирьовиків Львівщини:

— Лапай Василь – 1 місце (двоборство), 2 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

— Пиль Ярослав – 1 місце (двоборство), 1 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

— Мариненко Микола – 1 місце (двоборство), 1 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

— Магомета Євген – 1 місце (двоборство), 1 місце (естафета).

— Василишин Любомир – 2 місце (двоборство), 1 місце (довгий цикл), 1 місце (естафета).

— Павлів Андрій – 2 місце (довгий цикл).

{social}

{iarelatednews articleid=»1915,1914,1889″}

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *