Україна на ІІ етапі Євроліги пляжного футболу: перемога і дві поразки

beach-soccer-ukr-ned-Oleh-ZborovskiyЗбірна України з негативним балансом завершила другий етап Європейської ліги пляжного футболу, яка також має статус чемпіонату Європи. За вісім місць у суперфіналі, котрий пройде 8-11-го серпня, змагається 12 найсильніших команд континенту.

Нагадаємо, на першому етапі в Києві наша команда поступилася Польщі, але перемогла Францію і Швейцарію, позначивши себе як реального претендента на вихід до фінальної вісімки. Цього разу Україні протистояли Нідерланди, Румунія та Італія, господар ІІ етапу відбірного етапу ЧЄ.

Почали турнір підопічні Сергія Кучеренка надзвичайно потужно, знищивши у стартовому матчі голландців – 8:1! Хет-трик оформив Олег Зборовський, дубль на рахунку Євгена Рябчука, ще по одному голу забили брати Ігор та Андрій Борсуки, відзначився навіть наш воротар Віталій Сидоренко.

Хто б міг подумати, що у підсумку переможцем групи стане Голландія… «Помаранчеві», забувши про розгром від України, перемогли Італію та Румунію, натомість наші хлопці досить несподівано обидві зустрічі програли.

Спершу не змогли знайти слабких місць в обороні румунів, які зіграли максимально обережно і сконцентровано, самі ж пропустили дві результативні контратаки. Лише під завісу гри Олег Зборовський один м’яч відквитав, але не більше – 1:2. З італійцями українці грали на рівних, після другого тайму завдяки голам Євгена Рябчука і Дмитра Медвідя навіть були попереду – 2:1, але у заключні 12 хвилин дозволили супернику забити тричі. Наші ж атаки, хоч і були небезпечними, голів не принесли – 2:4 у підсумку.

Після двох раундів відбору і шести зіграних матчів у збірної України 9 очок і хороша різниця забитих-пропущених (+13), тож шанси зіграти у суперфіналі цілком реальні. Нині Україна взагалі на першому місці у турнірній таблиці, але інші команди провели максимум по 3 зустрічі. Наступний етап відбору «синьо-жовті» пропускають – найближчими вихідними за турнірні очки боротимуться Франція, Португалія, Швейцарія та Іспанія.