Україна показала себе на ЧС з класичного пауерліфтингу!

У Мінську завершилися наймасштабніші спортивні змагання з класичного пауерліфтингу — чемпіонат світу 2017.

Класичний пауерліфтинг – це чиста сила. Спортсмени виступають без спеціальної екіпіровки, яка хоч і на трішки, але полегшує завдання спортсмена у силовому триборстві. Президент Федерації пауерліфтингу України Сіражутдін Базаєв зазначає: «Класичний пауерліфтинг набирає чималих обертів. І цьому є дві основні причини: тут не потрібна дорога екіпіровка, яка зазвичай робить паурліфтинг не таким доступним, та «реальність» результатів класичного пауерліфтингу».

В Україні все більша кількість людей долучається до цього виду спорту. Відповідно — з кожним роком ми отримуємо все кращі результати на міжнародних змаганнях.

Цього разу на чемпіонаті світу Україна була представлена серед категорій юнаки, юніори, дівчата, юніорки, чоловіки, жінки та ветерани. Найяскравішими досягненнями може пишатися юніорська жіноча збірна – серед 18 країн світу наші спортсменки вибороли командне золото. У цій віковій категорії особисте золото виборола Гронович Оксана (до 52 кг), яка за сумою трьох вправ підняла 320 кг.

В категорії дівчат маємо рекорд Європи та командне срібло серед 19 команд-суперниць.Срібна нагорода в Русаненко Дар’ї (до 63 кг), а бронзу виборола Ткачук Катерина (до 57 кг).

Серед чоловіків золоту медаль здобув Анатолій Новописьменний — виступаючи у ваговій категорії до 93 кг, він в сумі взяв 843 кг. Ще одне призове місце здобув Денисюк Владислав (хлопці, до 105 кг). У Владислава срібло з результатом у 670 кг, що лише на 5,5 кг менша, ніж у золотого медаліста.

З бронзовими медалями з чемпіонату  повернулись Єрмішин Владислав (до 59 кг), Вовк Дмитро (120 кг) та Наконечний Павло (120+).

Серед ветеранів срібло здобув Маковецький Ігор (до 105 кг), а бронзу привезли додому Мех Микола (до 120 кг) та Іванкова Наталія (до 59 кг).