Українці вдало виступили на етапі прем’єр-ліги Karate-1

seroginaНещодавно в м. Альмере (Нідерланди) пройшов етап прем’єр-ліги Karate-1. В змаганнях взяли участь 24 українських спортсмени, четверо з яких повернулися додому з нагородами.

Так, бронзовими призерами стали: Аніта Серьогіна (-61 кг), Катерина Крива (-50 кг) та Олег Філіпович (-60 кг). Срібним призером змагань став Станіслав Горуна (-75 кг). До речі, цей виступ та перемога зокрема над Луїджі Бузою «підніме» Станіслава на 1-ше місце у рейтингу Всесвітньої федерації карате у своїй вазі. Нагадаємо, що Горуна вже є 1-м у рейтингу Карате-1.

Ще одна українка Ірина Зарецька здобула золото в категорії до 68 кг, виступаючи за клуб з Об’єднаних Арабських Еміратів. Тому ця медаль не була врахована в загальнокомандному заліку української команди.

Завдяки такому вдалому виступу українських спортсменів Україна посіла 12 загальнокомандне місце. А якщо врахувати золото Ірини Зарецької, то ми були б на 3-й сходинці.