Українське «срібло» на WDSF European Cup Latin

new_dance_13_06В угорському місті Сломбаслі завершився Кубок Європи із танцювального спорту (WDSF European Cup Latin) серед дорослих (латиноамериканська програма), участь якому брали спортсмени із 20 країн світу. Україну на цих змаганнях представляли члени збірної команди України та збірної команди Києва – Михайло Білопухов та Анастасія Щипіліна. Наші танцюристи посіли на змаганнях друге місце, пропустивши перед собою лише пару із Росії, у складі Андрія Кисельова та Анастасії Селіванової, третю сходинку п’єдесталу зайняли італійці, — Вінченсо Марініело та Сара Касіні.

Вітаємо наших спортсменів із високим результатом та бажаємо їм подальших успіхів та вдалого виступу на Чемпіонаті України серед дорослих (латина), який відбудеться 16 червня 2012 року в м.Судак, в рамках Міжнародного танцювального форуму «Великий шовковий шлях».