Українські черлідери підкорюють Піднебесну

З 21 до 28 липня Китай став центром змагань з черлідингу, тут одночасно проходило три турніри: Всекитайська Олімпіада, відкритий чемпіонат Китаю з черлідингу та Азійські черлідингові ігри.

Спершу українки підкорили суддей на Відкритому чемпіонаті Китаю, який проходив у місті Нанджи. У Чемпіонаті взяли участь 15 команд з України, Австралії, Нової Зеландії, Тайвані, Польщі, Росії, Австрії, Японії, Нідерландів, США, Канади, Південної Кореї, Гонконгу та Китаю.

До складу національної збірної увійшли спортсменки столичної «Чер-Ніки», львівського «Динамо», одеської «Посмішки» та покровського «Альтаіра», а саме: Ольга Коробенко, Олеся Крячко, Лілія Гаврушко, Лілія Панченко, Ганна Дімова, Катерина Кузнєцова, Євгенія Комаровська, Анна-Марія Мриц, Анастасія Даценко та Олександра Данилів.

Відкритий чемпіонат Китаю став золотоносним для Української збірної, та наглядно продемонстрував здібності наших спортсменок. Отже, спершу у командному джазі, а пізніше і у парних змаганнях у дисциплінах «джаз» та «фрістайл» українки здобули медалі навищого гатунку. Чемпіонками «парного джазу» стали Олеся Крячко та Лілія Панченко, а «парного фрістайлу» — Лілія Гаврушко та Ганна Дімова.

Більше того, оргкомітет визнав тренера збірної  Ганну Андрієнко кращим тренером Відкритого чемпіонату Китаю.

І не давши китайцям оговтатись, Лілія Гаврушко та Ганна Дімова вже змагались на Азійських черлідингових іграх у м. Ріжао. 26 липня український тандем і тут виборов золото! Срібло на змаганнях дісталось спортсменам з Польщі, а бронза – господарям турніру – дуету з Китаю. Загалом в Іграх  взяли участь 1600 спортсменів з 13 країн Європи, Азії, Америки та Австралійського континенту.