Українські флорболісти на міжнародній арені!

Поки всі готувались до святкування Нового Року, збірна з флорболу повернулась з історичних змагань у Швеції.

27-29 грудня у місті Упсала відбувся один з найбільших флорбольних турнірів Storvreta Cup 2018/2019. Цей захід кожного року збирає під одним дахом понад 700 команд з усього світу. І цього року до числа учасниць вперше приєдналась українська команда.

Важливо сказати, що це перший міжнародний досвід чоловічої збірної за останні три роки. В категорії «Men» було заявлено вісім команд. У груповому етапі нашим спортсменам довелось зіткнутись із командами IBK Upssala, IS Saga, Ackers B-Lag .

У підсумку Team Ukraine з третього місця (3 очки, 1 перемога і дві поразки) вийшла до фіналу категорії «В». Фінальний матч став гідним найгучніших аплодисментів. Нашим суперником був шведський Rasbo IK. Протягом двох періодів напружена боротьба обох команд змушувала неодноразово забувати про потребу дихати.

Нічия (3:3) в основному часі, овертайм і буліти. Нажаль, буліти вивели суперників в переможці. Проте, цей міжнародний досвід став безцінним для всього українського флорболу. У нас є майбутнє, і це майбутнє — перспективне.