Українці вперше взяли участь у ЧС з польотів в аеродинамічних комбінезонах

Нещодавно в Чехії завершився другий в історії чемпіонат світу з польотів в аеродинамічних комбінезонах (вінгсьютах).

Загалом участь у змаганнях взяли 63 спортсмени з 23 країн, в тому числі і з України. Варто відзначити, що наші спортсмени вперше виступали на цих змаганнях.

Представляли Україну цьогорічний чемпіон національної першості Олексій Акамов та срібний призер ЧУ цього року Олег Чугуїєв. У підсумку Олексій посів 38 сходинку турнірної таблиці, а Олег – 50.

Як зазначили у Федерації парашутного спорту України, польоти в аеродинамічних комбінезонах ще тільки розвиваються, цей вид спорту робить перші кроки в Україні, тож не дивно, що результати ще досить далекі від бажаних.

Додамо, що на чемпіонаті світу в Чехії наші спортсмени виклались на повну та показали результати кращі, ніж на чемпіонаті України. Так, Олексій Акамов побив власні національні рекорди та встановив нові: у вправі час він показав результат 83,1 секунди, а у вправі відстань – 3977 метрів. Олег Чугуєв теж став володарем рекорду України. Найкращий результат спортсмен показав у вправі швидкість, розвинувши її до 259,9 км/год.

Вітаємо спортсменів з отриманим досвідом та бажаємо подальших звершень.