Ушу: перші змагання за програмою Спортивних ігор України серед молоді

altУ Броварах на Київщині в прекрасно обладнаному спортивному комплексі «Світлотехнік» відбулися цікаві змагання – V Спортивні ігри України серед молоді з ушу. Програма ушу, як таолу (демонстраційні комплекси) так і саньшоу (контактні поєдинки), вперше включена в подібні масштабні державні заходи.
Основною метою і завданням Ігор є підготовка талановитої молоді до стартів на Всесвітніх іграх та Всесвітніх іграх з єдиноборств. Ушу як вид спорту включений до офіційної програми цих Ігор. Всесвітні Ігри об’єднують у собі всі офіційні неолімпійські види спорту, що їх підтримує МОК і які визнані організацією СпортАккорд (структура, яка розпізнає і дає визнання видам спорту, що мають популярність, масовість і перспективу розвитку у світі).
130 спортсменів, 35 тренерів, 26 суддів з 20 областей України мали можливість бути причетними до великої родини Всесвітніх Ігор, тільки в національному масштабі. У перший день юніори змагалися в програмі ушу таолу, у другий – в ушу саньшоу. Організатори примудрялися трансформувати обладнання залу за одну ніч! Маємо такі командні результати в зонах:
1 зона: 1 місце – Запорізька обл., 2 місце – Київська обл., 3 місце – Донецька обл.
2 зона: 1 місце – Вінницька Обл., 2 місце – Чернігівська обл., 3 місце – Херсонська обл.
3 зона: 1 місце – Хмельницька обл., 2 місце – Волинська обл., 3 місце – Кіровоградська обл.
Найкращою спортсменкою можна сміливо визнати члена національної збірної України Ганну Дербеньову із Запоріжжя, котра в особистій першості завоювала 3 золоті медалі.