В Полтаві відбувся ЧУ з армспорту серед студентів

Нещодавно в місті Полтава відбувся VIII чемпіонат України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти.

В чемпіонаті України взяли участь студенти, аспіранти, курсанти військових закладів — переможці та призери чемпіонатів Європи та світу з 42 закладів вищої освіти.

Як повідомляє Українська федерація армспорту, змагання були проведені на високому організаційному рівні, спортсмени продемонстрували технічну боротьбу, а суддівський корпус на чолі з рефері міжнародної категорії Іриною Рожещенко відпрацював практично без помилок.

За результатами національної першості восьмий рік поспіль загальнокомандну перемогу здобули спортсмени з команди Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» (НТУ «ХПІ»). Політехніки у особистому заліку завоювали 16 медалей (7 золотих, 4 срібних та 5 бронзових).

Друге місце посіла команда Харківського Національного Університету Повітряних Сил. Спортсмени ХНУПС завоювали 7 медалей (4 срібних, 3 бронзових).

Замкнули трійку призурів спортсмени з команди Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, в особистому заліку спортсмени завоювали 4 медалі (3 срібні та 1 бронзову).