Фото 1. Американський футбол

Американський футбол – один з різновидів командної гри з мячем. Це контактна гра, яка нерозривно повязана з розвитком європейського футболу та регбі. Головне в американському футболі – дістатися залікової зони команди-суперниці мячем. Очки заробляються декількома шляхами: занести м’яч в енд-зону, пасом або забити над поперечиною. Основне завдання протилежної сторони – майже у будь-який спосіб перешкодити конкурентам дістатися залікової зони, включно з фізичним жорстким контактом. Звісно, перемогу здобуває та команда, яка набрала більше пунктів за відведений час. 

 

Американський футбол прагне потрапити до олімпійської родини, але на разі залишається неолімпійським видом спорту і буде представлений в показовій частині Всесвітніх ігор у Вроцлаві. Змагатимуться чоловічі колективи.

 

Ця дисципліна офіційно визнана в Україні. Підйомом американського футболу в нашій країні займається Національна федерація американського футболу України. Де займатися або куди сходити, аби спробувати чи подивитися на змагання з цього виду, можна дізнатися з нашої спортивної карти.

Developed in conjunction with Joomla extensions.