Кікбоксингові баталії: лютий відзначився національними першостями з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів

Початок лютого відзначився одразу двома національними першостями з кікбоксингу WAKO – шкільним та студентським чемпіонатами України!

ЧУ з кікбоксингу WAKO серед школярів відбувався у Чернігові та зібрав понад 500 юних спортсменів, які захищали честь 68 клубів з 19 областей країни.

За результатми змагань першу сходинку загальнокомандного заліку посіли спортсмени ЧСК «Вітязь» (Харківська область). На рахунку цієї команди 41 нагорода, з яких 19 – золотих медалей. Вдалими були виступи ще трьох клубів, вихованці яких вибороли 12 і більше перших місць – це «Октант» (Чернігівська область), ДЮСШ №1 (Миколаївська область), F.C.L.C (Рівненська область).

Володарів п’ятого і шостого місця у командному заліку визначили за кількістю бронзових нагород, адже у РФК (Житомирська область), який став п’ятим, і «Кемпо» (Одеська область), що фінішував шостим, однакова кількість золотих – по вісім.

Схожа ситуація склалася і в боротьбі за сьому-восьму сходинку турнірної таблиці. Маючи по сім перших місць, більша кількість завойованих срібних і бронзових медалей дозволила Н.Ф.К. (Донеччина) обійти «Центр» (Дніпропетровщина).

Дев’ятий рядок зафіксовано за ОДЮСШ Донецьк, в яких шість чемпіонів, а десятий – за СК «Барс» з Кривого Рогу, в якого п’ять переможців.

В чемпіонаті України серед студентів взяли участь майже 100 претендентів на нагороди. Найрезультативнішим клубом Чемпіонату України з 36 клубів-учасників, які представили 15 регіонів, стала ДЮСШ №1 (Івано-Франківська область). Тільки на найвищу сходинку піднімалися вихованці цієї команди.