Завершився Кубок Європи з кікбоксингу WAKO

Минулими вихідними у місті Карловаць (Хорватія) завершився традиційний щорічний розіграш Кубка Європи з кікбоксингу WAKO, повідомляє Національна федерація кікбоксингу України. На Karlovac Open 2019 прибули представники 31 країни, на татамі й рингу виступили понад 1800 спортсменів. Збірну України представили майже 30 спортсменів, і більшість з них повернулася додому з медалями, кубками й поясами.

Призерами хорватського етапу Кубка Європи стали Аліна Мартинюк, Святослав Гасюк, Богдан Базюк, Артур Руденко, Самір Мехбалієв, Олексій Зєнков, Роберт Тулаїнов, Максим Старовойт, Олександр Павлюк, Михайло Сьобко, Мурад Рзаєв, Микола Косюк, Владислав Орел, Ігор Дудник, Хабиб Самадов, Раміль Агабеков, Вусал Ахмедов, Єгор Фролов, Дарина Королович.

У командному підсумковому заліку Україну посіла шосте місце: українці стали другими у рингових дисциплінах і дев’ятими – на татамі.

Попереду Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих  у розділах поїнт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт, фул-контакт, лоу-кік, К-1 та музичні форми. Турнір прийматиме Одеса з 14 по 17 березня 2019 року.