Юні спортсмени з Рівного вкотре підтвердили лідерські позиції з Го в Україні

SAM_0962aНа чемпіонаті України з Го серед дітей до 12 років, який проходив в  Ресурсному центрі Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді, рівненські діти вкотре підтвердили, що вони найкращі з гри Го в Україні.

Двадцять юнаків і дівчат боролись за призові місця. Боротьба під час турніру була дуже напруженою. Незважаючи на те, що інколи програші доводили дітей до сліз, все ж на  змаганні домінувала позитивна доброзичлива атмосфера. Всім було весело і цікаво. Друзі старались підтримати тих, хто надто близько до серця сприймав програші.

В спорті найчастіше перемагають ті, хто наполегливо тренується та краще володіє собою,  проявляє врівноваженість, цілеспрямованість та волю до перемоги. Ось і в цьому змаганні чемпіоном України став учень Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді Валерій Крушельницький. Він займається дуже активно і тому суттєво випереджає в Го усіх своїх однолітків в Україні.  А в квітні 2012 року він став чемпіоном Європи з Го у віковій категорії до 12 років, підтвердивши, що він кращий не тільки в Україні. Сподіваємось, що і в 2013 році Валерій зможе достойно виступити у Європейському дитячому чемпіонаті. Срібним призером першості став Олександр Міщук, а бронза дісталась Олександру Зарівняку.

Найкращий результат серед дівчат показала Ілона Реділа. Всі призери активно займаються в Школі інтелектуальних ігор. Хорошу гру продемонстрували і багато інших учасників змагання. Так,  сертифікати за чотири виграні партії з шести отримали Владислав Шпіганович, Арсен Панас та Герман Кубишкін. А взагалі, всі учасники, можна сказати, у виграші, так як вони здобули для себе неоціненний досвід та зробили ще один суттєвий крок до майстерності гри.

Таємниці найдревнішої гри захоплюють юних спортсменів. Вони з задоволенням вивчають ГоSAM_0977 та прагнуть досягати найвищих вершин на змаганнях різного рівня. Гра Го все більше набирає популярності в Світі і в Україні. Її люблять за величезну варіативність та творчу основу. Ну а батьки впевнені, що Го стане чудовим інтелектуальним тренажером для їхніх дітей. Адже саме в такій якості її використовують в багатьох країнах Світу. Японці кажуть, що Го – це гра для богів. А всі батьки, які люблять своїх дітей завжди стараються дати їм все найкраще, в тому числі і Го.

Віце-президент Української федерації Го, суддя міжнародної категорії, Володимир Качановський.