Збірна України зі спортивної аеробіки фантастично відкрила сезон

aerobic_chech_2016У чеському місті Злін вдесяте пройшов міжнародний турнір зі спортивної аеробіки Czech Aerobic Open. У змаганнях брали участь як дорослі, так і молодші категорії — юніори, молодь та юнаки. Збірна України провели феноменальний старт сезону, відзначившись на п’єдесталі пошани майже в кожному виді.

В індивідуальних змаганнях серед жінок перемогу святкувала Настя Литвин. У чоловіків наші представники зайняли більшу половину подіуму: Максим Кравцев – другий, Саша Єлфімов – третій.

Також на першу сходинку українці піднімалися в жіночому тріо, аеростепі та аероденсі серед дорослих. На другому місці ми фінішували в турнірі змішаних пар. Бронзовими призерами наші атлети стали в групі.

Загалом до Чехії завітали понад 400 атлетів із 11 країн світу. Українська делегація складалася з 48 атлетів.

Як розповіла президент Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу Тетяна Пасічна, турнір Czech Aerobic Open розглядався нашою командою як підготовка до цьогорічного Чемпіонату світу, який в червні відбудеться в Сеулі (Корея). Окрім того, аби здобути нагороди планетарного форуму, українці боротимуться за ліцензії на Всесвітні ігри. Тому такі значні досягнення на старті сезону дозволяють говорити про те, що на ЧС в Кореї ми можемо виграти путівки до Вроцлава.

«У Чехії ми змагалися зі своїми головними суперниками — Росією та Китаєм. І в обох видах, в яких ми прагнемо здобути ліцензії, – аероденсі й аеростепі – ми виграли в них. Початок сезону видався сильним, піднявши настрій і самим спортсменам, і тренерам. Знаємо, що ми на правильному шляху. Будемо дуже серйозно готуватися до Сеул, щоб отримати ліцензії. Зараз склад збірної дуже бойовий. Відзначу, що на чолі суддівської бригади «B» була українська суддя. Цей факт дуже важливий. Таким чином, і спортсмени, і тренери, і судді працюють на результат», — поділилася голова Федерації.

Відзначимо, аби здобути ліцензію на головний неолімпійський турнір чотириріччя необхідно в фіналі чемпіонату світу ввійти до топ-6. На разі для участі в ЧС попередньо зареєструвалися 43 країни світу.