Збірна України у плей-офф студентського ЧС

futsal-student-wc2012-team-ukraineСтудентська збірна України з футзалу пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу, що триває у Португалії.

Наша команда повністю складена з гравців харківського «Локомотива», срібного призера останнього чемпіонату Екстра-ліги. Тож поки інші учасники української першості готуються до нового сезону через товариські поєдинки і турніри (так, на «Кубку Львівщини зіграло одразу чотири наші команди, щоправда, потрапити у призи не вдалося жодній з них), харків’яни входять у змагальний ритм у матчах найвищого рівня.

У груповому турнірі українці виграли три зустрічі з трьох. У першому турі у напруженій боротьбі перемогли Таїланд – 2:1 (переможний гол Дмитро Клочко забив лише за хвилину до фінальної сирени). Далі наші хлопці просто змели з майданчика ізраїльських студентів – 6:0. У заключному матчі групи було подолано опір поляків – 5:3 – хоч після першого тайму синьо-жовті поступалися 2:3.

В одній четвертій фіналу на Україну очікує зустріч із Бразилією, котра посіла друге місце у групі В, пропустивши на першу позицію Іспанію тільки через гіршу різницю забитих-пропущених.

Матч Україна-Бразилія буде зіграно у четвер, 23 серпня. Початок – о 18:45 за Києвом. В інших чвертьфіналах зустрінуться Азербайджан-Росія, Португалія-Китай та Іспанія-Таїланд.

Варто відзначити, що місто-господар чемпіонату – Брага – обрано не випадково. Саме воно носить звання Молодіжної та культурної столиці Європи-2012.