Жіноча збірна України з футзалу — віце-чемпіонки світу серед студентів!

Студентський чемпіонат світу з фут залу добіг кінця у Казахстані. Обидві Українську збірні повертаються додому з медалями. Жіноча збірна здобула срібло, а чоловіча – бронзу.

У жіночому фіналі студентські збірні України та Росії, повідомляє Асоціація фут залу України. Ці команди вже зустрічались у рамках групового етапу. Тоді підопічні Олега Шайтанова обіграли росіянок з рахунком 2:1 завдяки двом голам Юлії Дударчук. Однак, вдруге нашій команді такого провернути не вдалось. Збірна Росії по ходу першого тайму взяла ініціативу в свої руки та почала шукати ключі до воріт. Голкіпер збірної України в кількох епізодах відіграла наднадійно, рятуючи свою команду від голу та, на жаль, в одному з моментів Цикаленко все-таки виявилась безсилою. Незадовго до кінця першого тайму росіянки заробили штрафний (а для українок він перетворився на п’ятий фол). І саме після цього збірна

На початку другого тайму у ворота Цикаленко влетів другий м’яч. І знову – після розіграшу штрафного. Скориставшись своєю перевагою в рахунку, росіянки почали грати більш спокійно, ніби запрошуючи українок атакувати. Однак, до гола в ворота суперника так справи і не дійшло. Гра жіночої збірної у фінаті ЧС завершилась із рахунком 0:2 на користь збірної Росії.

Таким чином, жіноча студентська збірна України посіла друге місце.

Щодо результатів чоловічої збірної, то здобути медалі будь-якого ґатунку на турнірі такого рівня як чемпіонат світу — дуже престижно. За бронзовий комплект нагород наші хлопці боролись зі спортсменами збірної Португалії. Перший гол було забито Українцями на 12 хвилині. І з самого відкриття рахунку наші спортсмени більше не поступилися ініціативою.

Результат: 3:0 на користь збірної України, яка здолавши представників однієї з провідних футзальних країн світу, заслужено стала володарем бронзових медалей.

Склад жіночої збірної: Олена Цикаленко – Таїсія Бабенко, Яна Дичко, Анна Сидоренко, Юлія Дударчук – Яніна Романюк – Анастасія Чиженок, Аліна Бундюк, Вікторія Роздобудько, Анна Майбородіна, Ірина Дубицька, Юлія Шевченко.

Склад чоловічої збірної: Біров – Цілик, Педяш, Дзюба, Малишко – Радевич,Микитюк, Пелех, Ковальчук, Легендзевич, Лисенко.