Шостак Марія стала призеркою Кубку світу 2018 зі швидкісного бігу на роликових ковзанах

Україна другий рік поспіль має медалі з Кубку світу зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед юніорів. Цього року заключний етап змагань відбувся у Берліні (Німеччина). Це була найчисельніша гонка у світі, адже марафонську дистанцію подолали 5300 спортсменів та любителів з 67 країн світу.

Розіграш Кубку світу 2018 відбувався серед спортсменів, які набрали бали за результатами щонайменше чотирьох етапів із семи, які відбулись в Іспанії (м. Оропеса-дель-Мар), Південній Кореї (м. Інчеон), Франції (м. Ренн та м. Діжон),  Чехії (м. Острава), Китаї (м. Харбін) та Німеччині (м. Берлін).

Українська спортсменка Шостак Марія стала призеркою Кубку світу 2018, завоювавши бронзову медаль. Крім того, на рахунку українців новий національний рекорд: Анна Музика продемонструвала найкращий час — 1.09.25 серед вітчизняних спортсменок, цей результат ще два роки тому був світовим рекордом, встановлений також в Берліні спортсменкою з Нідерландів Манон Камінгою.

Спортсменки клубу «САМ рейсінг тім» ролер клуб», члени національної збірної команди України увійшли до 20 найкращих спортсменок світу у загальному заліку:

Музика Анна — 14;

Шостак Марія — 17;

Гришина Ольга — 18.

У командному заліку серед жінок «САМ рейсінг тім» посіли 4 місце.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *