Спортивне сузір’я України 2018

Сьогодні на головній спортивній арені країни НСК «Олімпійський» відбулась урочиста церемонія вшанування найкращих спортсменів, тренерів та спортивних діячів України — «Спортивне сузір’я України».

Участь у заході взяли найкращі тренери України, призери Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських та Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, рекордсмени планетарних змагань та ветерани спорту.

Учасників привітали Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та президент Національного комітету інвалідів України Валерій Сушкевич.

Цього року, вже традиційно, визначали лауреатів у таких номінаціях: «Світове визнання», «За відданість справі», «Найкращий організатор спортивного заходу 2018», «Команда 2018 року», «Тренер 2018 року» та «Чемпіон 2018 року».

Перша в історії чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор з пауерліфтингу, багаторазова чемпіонка та рекордсменка світу Лариса Соловйова доклала до своєї скарбниці чергову відзнаку. Спортсменка отримала нагороду в номінації «Світове визнання».

Відзнакою «Команда 2018 року» серед неолімпійців була нагороджена Національна збірна України з підводного спорту. За підсумками змагань у фіналі Кубку світу з підводного спорту (плавання в ластах) 2018 року команда посіла перше загальнокомандне місце, виборовши на усіх етапах Кубку світу 100 медалей (42 золоті, 27 срібних, 31 бронзову). 

Тренер – це людина, яка знає спортсмена краще за рідних. Тренер ділиться не лише своїми знаннями і досвідом, він вкладає в підопічного все своє серце. Таким тренером серед неолімпійців є Віктор Налейкін. Протягом 2017-2018 рр. семеро його спортсменів ставали чемпіонами світу, шестеро – призерами світу, четверо – чемпіонами Європи, п’ятеро призерами Європи, а також його спортсменами за цей період було встановлено чотири нових світових рекорди. Віктор Налейкін – «Тренер 2018 року» серед неолімпійців.

Спортивні «Оскари» в номінації «Чемпіон 2018 року» серед представників неолімпійських видів спорту цього разу здобули: дворазовий чемпіон світу та Європи з Таїландського боксу Муей Тай, який черговий раз став чемпіоном світу у 2018 році Олег Приймачов та чемпіонка Європи з ушу 2017 року, срібна призерка та триразова бронзова призерка чемпіонату Європи 2018 року, дворазова чемпіонка світу та срібна призерка чемпіонату світу 2018 року Людмила Темна.  

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!