4 медалі наших гирьовиків на німецькому старті КС-2017

kettlebell_worldcup-2017_germany_berbenchukЗ 24 по 26 лютого в місті Гамбург (Німеччина) пройшов перший етап Кубку світу 2017 року з гирьового спорту. Спортсмени України чотири рази піднімалися на п’єдестал пошани.

У двоборстві срібним призером німецького етапу Кубку світу став Артур Сасік. Його результат – 160 підйомів. У цьому ж виді змагань на третій сходинці розташувався Валентин Бербеничук (на фото), який виконав 137 підйомів.

В особистому турнірі з довгого циклу в трійці призерів фінішував Андрій Махновський. Він виконав 70 разів підйом гирі, чого було досить для срібла. Зауважимо, що поштовх двох гир по довгому циклу відрізняється від класичної вправи тим, що гиря перед кожним виштовхуванням не зупиняється на помості, перебуваючи в підвішеному положенні, та ще й до того ж не можна зупиняти гирю у висячому стані.

Окрім індивідуальних змагань, українці взяли участь й в командній вправі – естафеті. Найрезультативнішим в нашому тріо був Андрій Махновський – 54 підйоми. Артур Сасік додав 49 підйомів. А Валентин Бербеничук продемонстрував 47 підйомів. Загальними зусиллями «синьо-жовта» команда стала другою.

Нагадаємо, що на Чемпіонаті світу-2016 серед дорослих та юніорів збірна України увійшла до трійки кращих збірних планети в обох турнірах. А на континенті, згідно результатів останнього ЧЄ, наші гирьовики – другі на континенті.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *