Українці посіли 5 командне місце на ЧЄ з джиу джитсу серед юнаків

11-12 травня в місті Амерсфоорт (Нідерланди) відбувся чемпіонат Європи з джий джитсу серед юнаків. Загалом участь у змаганнях взяли 457 спортсменів з 20 країн континенту. Україну представляли 21 атлет.

Збірна України завершила змагання з чималим медальним доробком – 23 медалі (9 золотих, 5 срібних та 9 бронзових).

В розділі Не-ваза наші спортсмени здобули 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Чемпіонами Європи 2019 року стали Жемальський Даниїл (в.к. 50 кг, U14), Земський Владислав (в.к. 55 кг, U14), Преоброженко Даніель (в.к. 55, U16), Зятюк Сергій (в.к. 50 кг, U16) та Нешкова Валерія (в.к. 48 кг, U14).

Срібло в цьому розділі вибороли: Сафронюк Матвій (в.к. 42 кг, U16), Бондар Катерина (в.к. 57 кг, U14), Скрипнюк Діана (в.к. понад 63 кг, U16). Бронзу здобули: Білозеров Даниїл (в.к. 38 кг, U14), Гордієнко Даниїл (в.к. 50 кг, U14), Лісовцев Арсеній (в.к. 66 кг, U16) та Ігрнатенко Дарина (в.к. 57 кг, U16). Дерен Ярослав (в.к. 60, U16) завершив змагання на 5 сходинці турнірної таблиці.

В розділі Файтинг українці мають 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород.

Тут по другій золотій медалі до своєї особистої скарбниці доклали Жемальський Даниїл (в.к. 50 кг, U14) та Земський Владислав (в.к. 55 кг, U14). До них приєднались Воробйов Ярослав (в.к. 42 кг, U16) та Лісовцев Арсеній (в.к. 66 кг, U16).

Срібні медалі везуть додому Скрипнюк Діана (в.к. понад 63 кг, U16) та Клепач Ніколь (в.к. 48 кг, U14). Білозеров Даниїл (в.к. 38 кг, U14), Ігрнатенко Дарина (в.к. 57 кг, U16) вдруге здобули бронзові нагороди. Також, на третю сходинку піднімались Мосійчук Андрій (в.к. 42 кг, U16), Марчук Дмитро (в.к. 46 кг, U16), Можук Назар (в.к. 55 кг, U16). Нижче п’єдесталу розмістилися Оксанчук дмитро (в.к. 55 кг, U14) – 4 місце, Янов Кирило (в.к. 66 кг, U16) – 5 місце, Квашук Андрій (в.к. 50 кг, U16) – 9 місце та Зятюк Сергій (в.к. 50 кг, U16) – 7 місце.

«Я задоволений результатом наших спортсменів. Вони реалізували всі можливості та, навіть, трохи більше. Хоча, ми могли привезти на три золоті медалі більше, але це питання вже до суддів. Чудова робота тренерського складу – вчасно проведені збори, добре підготовлені спортсмени. Все чудово. Готуємось до наступних змагань» — зазначив президент Асоціації джиу джитсу Віктор Малютенко.

А наступні змагання відбудуться вже в кінці цього місяця, а саме 31 травня-2 червня в Бухаресті (Румунія). Тут за медалі континентальної першості змагатимуться дорослі.