Завершився Кубок України з пулу «8-ка».

Нещодавно відбувся Кубок України зі спортивного більярду (дисципліна – пул «8-ка»). Загалом участь у змаганнях взяли 34 спортсмени. Переможцями у своїх категоріях стали Руденко Микита та Нагорна Вікторія.

Головною родзинкою змагань стала участь англійського більярдиста Флойда Сілкотта. Та українські спортсмени продемонстрували гідний спротив, обігравши англійця з рахунком 5:2 (Руденко Іван) та 5:3 (Міхановський Євген).

Півфінали жіночого заліку завершились наступним чином: Сіранчук Дарина поступилась місцем у фіналі Красножон Дарині (0:6), а Нагорна Вікторія обіграла свою ученицю Соломко Богдану (6:2). У фіналі Вікторія впевнено подолала Дарину з рахунком 6:3, заволодівши трофеєм.

Цікавим фактом чоловічого заліку стало те, що всі матчі чвертьфіналу завершились рахунками 6:0. У півфіналі Пацура Віталій виграв у Скворцова В’ячеслава (6:2), а Руденко Микита обіграв Нікіфорова Миколу (6:2).

Переможцем турніру серед чоловіків став Руденко Микита.

Вітаємо спортсменів з новими досягненнями!