У київському парку Муромець відкрита перша роликово-скейтова траса.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент Української федерації вейкбордингу Юрій Зозуля.
На доріжках уже можна кататися, але благоустрій буде завершено через пару тижнів. Після якого готується грандіозне відкриття
