У Києві відкрили роликово-скейтову трасу

У київському парку Муромець відкрита перша роликово-скейтова траса.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент Української федерації вейкбордингу Юрій Зозуля.

На доріжках уже можна кататися, але благоустрій буде завершено через пару тижнів. Після якого готується грандіозне відкриття