У неділю, 7 квітня, у Києві відбувся благодійний турнір на підтримку збірної команди України зі сквошу до 17 років. Івент відбувся в одному зі столичних фітнес-центрів Sport Life.
У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів. Під час турніру вдалося зібрати більш ніж 60 000 грн.

Всі кошти спрямовані юним сквош-гравцям, які на початку травня представлятимуть Україну на командному чемпіонаті Європи в Порту, Португалія.
Призерами та переможцями змагань стали:
Категорія Леді2:
- Юлія Якімова
- Оксана Райзер
- Олеся Гаріна
Категорія М3:
- Андрій Висильєв
- Володимир Прилипко
- Віктор Кургак
Категорія M2:
- Антон Приходько
- Гліб Дорошенко
- Роман Кушмирук
Категорія M1:
- Єгор Щербаков
- Костянтин Каморда
- Дмитро Гук
Категорія PRO:
- Руслан Петрович
- Микита Панов
- Максим Токар
Вітаємо переможців!
