Українська шахістка Наталя Букса завоювала срібну медаль жіночого чемпіонату Європи з шахів, який проходив на грецькому острові Родос
Українка набрала 7,5 очка з 10-ти можливих, поділила 2-9 місця та стала другою завдяки кращому додатковому коефіцієнту.
Вітаємо Наталію з завоюванням медалі.
