Доросла збірна України виборола 13 медалей на чемпіонаті Європи з самбо. Континентальна першість відбулася у сербському місті Нові Сад.
Україну представили 54 спортсмени.
Доросла збірна виборола 13 медалей: 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові.
Також наші самбісти стали володарями трьох срібних кубків у командному заліку: жінки (спортивне самбо), жінки (бойове самбо), чоловіки (бойове самбо).
Українські юніори вибороли 7 нагород, юнаки – 12 медалей.
Вітаємо з потужним виступом!
