Збірна України з пауерліфтингу здобула 181 медаль на чемпіонаті Європи!

Національна збірна України з пауерліфтингу здобула 181 медаль на чемпіонаті Європи, який проходив у Люксембургу.

Українці вибороли 76 золотих, 72 срібних та 33 бронзових нагород континентальної першості з пауерліфтингу.

Також наші спортсмени посіли перші загальнокомандні місця у всіх трьох вікових категоріях, як серед жінок, так і серед чоловіків.

Вітаємо та пишаємося!