Юні українські каратисти завоювали 17 медалей на другому етапі Karate1 Youth League, який відбувся з 16 по 19 травня в іспанському місті Ла-Корунья.
Українці вибороли: 4 золоті, 3 срібні та 10 бронзових медалей.
Нагороди для України здобули:
Золото:
– Шатохін Девід (U21, 84+ кг)
– Озоруба Назарій (юніори, -68 кг)
– Майстренко Ганна (U14, -42 кг)
– Попова Діана (U14, 52+ кг)
Срібло:
– Степанова Аріна (U14, -42 кг)
– Криловський Юрій (U14, -45 кг)
– Тарнавський Максим (U14, -50 кг)
Бронза:
– Сергаєва Валерія (U21, -50 кг)
– Яновський Давид (U21, -67 кг)
– Оврас Олег (U21, -75 кг)
– Крот Юлія (юніори, 66+ кг)
– Котенко Вероніка (кадети, -47 кг)
– Станков Сергій (кадети, -63 кг)
– Коляда Маргарита (U14, -42 кг)
– Шевченко Карина (U14, -47 кг)
– Мітін Дмитро (U14, -55 кг)
– Кононов Максим (U14, -50 кг)
У змаганнях взяли участь понад 3 тисячі атлетів у віці 12-20 років з 77 країн світу.
Наступний етап Юнацької Ліги запланований на 27-30 червня у хорватській Поречі.
Вітаємо юних український бійців з успішним виступом!
