Наша збірна гідно виступила на етапі Кубка світу з кікбоксінгу WAKO в Узбекистані — й повертається додому з 13 медалями: 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові!
Серед тих, хто підняв український прапор на найвищу сходинку п’єдесталу:
• Павло Замятін — лайтконтакт (до 89 кг) та пойнтфайтинг (до 94 кг)
• Олег Оладько — лайтконтакт (до 79 кг) та кіклайт (до 79 кг)
• Дмитро Алфьоров — кіклайт (до 57 кг)
• Богдан Ситник — лоукік (до 71 кг)
Срібло вибороли: Олег Оладько (пойнтфайтинг, до 79 кг), Павло Замятін (пойнтфайтинг, до 89 кг), Анна Чорнобривець (лоукік, до 60 кг) та Дмитро Алфьоров (лайтконтакт, до 57 кг).
Бронзу до командної скарбнички додали: Антоніна Осецька (лоукік, до 56 кг), Назар Біленко (лоукік, до 63,5 кг) і Давид Кобзєв (лоукік, до 67 кг).
Вітаємо наших спортсменів і тренерів із яскравим виступом!
