Ще один успіх українського снукеру на Чемпіонаті Європи в Албанії!

Крім «золота» в командній першості, яке вибороли Антон Казаков і Михайло Ларков, медаль також здобув Артем Суржиков у Shoot Out!
Український снукерист вийшов до ½ турніру, чим гарантував собі «бронзу». На жаль, позмагатися за найвищу нагороду йому не вдалося, оскільки у півфіналі він поступився супернику із Франції.
Вітаємо наших чемпіонів та медалістів із вдалим виступом на континентальній першості!