Українські клуби стартували в основному раунді Ліги чемпіонів з футзалу!

Дві топ-команди країни — ХІТ та «Київ Футзал» — розпочали боротьбу за перше місце у групі 8 шляху В, яке відкриє шлях до 1/8 фіналу турніру.
ХІТ у Любляні влаштував справжню феєрію проти македонської «Форци» — розгром 10:2! Повний контроль над грою, гольова злива і хет-трик від Олександра Педяша, який став головною зіркою зустрічі.
«Київ Футзал» мав складніший старт проти господарів майданчика — словенського клубу «Вргніка». Кияни забили наприкінці першого тайму, але в другій половині матчу суперники зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Наші хлопці, утім, не здалися і вирвали нічию — 2:2.
Після першого туру лідером групи став ХІТ, однак найцікавіше — попереду!
Уже 30 жовтня відбудеться українське дербі: ХІТ — Київ Футзал. Початок о 18:00.
Вболіваємо, підтримуємо!