Українські плавці здобувають медалі в ОАЕ!

У столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу Дабі триває етап Кубка світу з плавання в ластах. Фінальні змагання сезону зібрали понад 400 найкращих спортсменів з двох десятків країн світу.
В заліку української команди вже є 2 нагороди:
золото — Вероніка Воробйова 800 м в ластах
бронза — Софія Гречко 50 м в ластах
Змагання триватимуть до 3 листопада, тож у наших спортсменів ще буде можливість поборотися за нагороди.
Вітаємо наших медалісток і бажаємо подальших успіхів на етапі Кубка світу!