Боулінг: Україна здобула дві медалі на молодіжному чемпіонаті Європи!

Українці вибороли дві нагороди на молодіжному чемпіонаті Європи з боулінгу, що відбувся в Берліні.
У змаганнях двійок Андрій Гадяцький і Віктор Мірошниченко дійшли до фіналу, де поступилися другій збірній Данії та здобули срібні нагороди.
В особистій категорії «Мастерс» Андрій Гадяцький здобув «бронзу», завершивши виступ на стадії півфіналу.
Наші вітання з чудовим результатом!