8 медалей здобули українці на юніорському чемпіонаті Європи з підводного спорту!

Юні спортсмени збірної України яскраво виступили на континентальній першості з підводного спорту серед юніорів, який відбувся у грецькому Хіосі.
У змаганнях із плавання в ластах взяли участь 133 спортсмени з 18 країн. Україну представляли сім атлетів, які повертаються додому з вісьмома нагородами — чотирма золотими та чотирма бронзовими.
«Золото»:
▪️Єлизавета Гречихіна — 2 медалі: 200 м у ластах та 100 м з аквалангом
▪️Тетяна Пеніна — 2 медалі: 50 м у біластах та  100 м у біоластах
«Бронза»:
▪️Єлизавета Гречихіна — 3 медалі:  50 м пірнання, 50 м у ластах, 100 м у ластах
▪️Змішана естафетна команда у складі Іллі Демчика, Тетяни Пеніної, Нікіти Алексюка та Єлизавети Гречихіної.
Вітаємо наших спортсменів та тренерів з високими результатами!