Українські скелелазки успішно виступили на молодіжному чемпіонаті Європи зі скелелазіння у дисципліні «швидкість», що відбувся у Польщі.
Чемпіонкою Європи у віковій категорії U19 стала Поліна Халькевич.
Срібну нагороду серед спортсменок U21 здобула Ксенія Горєлова,
Євгенія Колесник виборола бронзу у категорії U17.
За підсумками змагань збірна України посіла третє місце в командному заліку.
У турнірі взяли участь 130 спортсменів із 14 країн. Україну представляли 18 скелелазів.
