У сербському Нові-Саді завершився чемпіонат світу CMAS з фрідайвінгу в басейні. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із 30 країн. Українська збірна повертається додому з чотирма срібними нагородами, навіть попри відсутність однієї з лідерок команди — Катерини Садурської.
Срібними призерами чемпіонату світу стали:
• Сергій Сміщенко — дисципліна 2х50;
• Андрій Волянський — дисципліна 2х50;
• Юлія Чумак — дисципліна 8х50;
• Євген Муравйов — статична затримка дихання.
Також на чемпіонаті працювала голова української делегації Олена Левицька, яка виконувала обов’язки судді змагань.
Вітаємо українських спортсменів із вдалим виступом та нагородами на світовій арені!
