Нові медальні здобутки українців на чемпіонаті Європи з грепплінгу!

У Варшаві (Польща) закінчилась континентальна першість з греплінгу. Останніми на килим виходили спортсмени дорослої категорії. Українські атлети продемонстрували всю свою майстерність і здобули загалом 8 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові.
«Золото»: Дмитро Баранов, Павло Максимчук
«Срібло»: Олег Стратійчук, Богдан Чорней, Софія Женевська
«Бронза»: Владислав Зенченко, Андрій Цвик, Ілля Суходєєв
Таким чином, наша доросла команда доповнила колекцію з понад 30 медалей різного ґатунку, які раніше здобули на чемпіонаті Європи у Варшаві українські спортсмени молодших категорій.
Вітаємо наших чемпіонів та призерів, а також їхніх тренерів з високими результатами!