Дмитро Баток

Біографія. Його тренер Олександр Орлов згадує Дмитра як світлого хлопчика зі своїм світосприйняттям та світобаченням, який змусив повірити в нього. Здобувши срібло на планетарному форумі в Анкарі в 2011 році, відчув себе «спортивним героєм». А під час Всесвітніх ігор в Калі в 2013 році зрозумів, що таке бути «зіркою». Навіть програвши півфінал змагань, Дмитро дуже полюбився глядачам, які просили в нього автограф та фото напам’ять. Не ушу єдиним. Дмитро пробував та пробує себе в різних видах бойових мистецтв, зокрема в джиу-джитсу, змішаних єдиноборствах, самбо. Після завершення спортивної карєри бачить себе тренером. Але поки не залишив активних виступів, хоча вже приміряє на себе роль наставника.

 

Регалії. Віце-чемпіон Всесвітніх ігор з єдиноборств (2013), дворазовий срібний призер чемпіонатів світу (2011, 2015), віце-чемпіон Європи (2012), срібний призер Кубку світу (2014), бронза на Всесвітніх іграх в Колумбії (2013), третє місце на чемпіонаті Європи (2014), бронзовий призер ЧС (2013), багаторазовий чемпіон України, 4-разовий чемпіон України з джиу-джитсу, чемпіон СНД з джиу-джитсу. Майстер спорту міжнародного класу.

 

Цікавий факт. В ушу потрапив через оголошення в газеті, яке побачили батьки спортсмена. Дмитро зізнається, що з дитинства непосидюча дитина, тому «мама з татом вирішили, що це для мене».